JUNE 27, 12:00-16:00
Форум-зустріч «Май в серці те, що не згасає» для української молоді

27 червня Український Дім в Данії запрошує на форум-зустріч «Май в серці те, що не згасає» для української молоді, де ми говоритимемо про лідерство та збереження зв’язку з Україною за кордоном.
Цей день стане простором для розмови про те, як молодим українцям у Данії знаходити свою роль, брати на себе відповідальність і долучатися до ініціатив, які підтримують українську ідентичність та водночас відкривають шлях до розбудови українсько-нордичної співпраці.
Разом із молодіжними лідерами та представниками громадських організацій з України і Данії ми говоритимемо про спадщину Богдана Гаврилишина, про те, як виховувати лідерів серед української молоді в Данії, та про можливості партнерства між українськими й данськими молодіжними середовищами.
Форум відкритий для українців віком від 18 років, які хочуть розвиватися та долучатися до спільнот, де лідерство починається з дії.
📅 Субота, 27 червня, 12:00-16:00
📍 Український Дім у Данії, Strandgade 27B, Копенгаген
Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/df3R46Mgp98VYhDq8
До зустрічі!
You might be interested in
- Page 1
Show more
Stay in the know
Subscribe to receive updates on upcoming events, talks, and initiatives. Stay connected with our latest announcements and opportunities.

